Praca przy rozkładaniu towaru

Logo HumanBe
+48 505 418 409, +48 502 256 163

Sklep z Amsterdamu szuka od zaraz osób do fizycznej pracy w Holandii bez znajomości języka. Zatrudnienie dla Polaków przy wykładaniu towarów. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Amsterdam.

Wynagrodzenie: 12,27 Eur brutto na godz. (z dodatkiem 8%) – stawka dzienna oraz 17,94 Eur brutto na godz. (z dodatkiem 8%) – stawka nocna.

Start: od zaraz

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie układał produkty na półkach sklepowych, dbał o ekspozycję i naklejał etykiety na towary, a także aktualizował ceny, sprawdzał daty przydatności do spożycia, dbał o wygląd alejek sklepowych oraz segregował puste kartony.

Wymagania:

  • bez języka holenderskiego, ale z komunikatywnym językiem angielskim;
  • posiadanie prawa jazdy kat. B;
  • chęć podjęcia pracy na stałe;
  • chęć pracy na nocnej zmianie.

Oferujemy:

  • holenderską umowę o pracę tymczasową;
  • opiekę polskiego koordynatora;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • +100% dodatku za pracę w niedzielę;
  • 8,33% dodatku wakacyjnego do każdej wypłaty;
  • pracę na nocnej zmianie;
  • stałe godziny pracy;
  • zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych w Amsterdamie oraz okolicach;
  • transport do pracy służbowym samochodem;
  • możliwość awansowania;
  • ubezpieczenie OC, od nieszczęśliwych wypadków oraz ubezpieczenie rzeczy osobistych.

Cv proszę wysyłać na adres: Humanbe.biuro@gmail.com

Wyślij nam swoje CV lub napisz wiadomość!

Skontaktuj się z nami i zobacz, jak nasi eksperci mogą Ci pomóc. Czegokolwiek potrzebujesz - jesteśmy tu dla Ciebie.
+48 505 418 409, +48 502 256 163